Kontynuacja serii Fallout jest bardzo wyczekiwana przez fanów gier RPG i klimatów post-apo. Nic więc dziwnego, że wszystkie plotki i spekulacje na temat Fallout 4 bardzo szybko rozchodzą się w internecie. Tidux, jeden z głównych prowodyrów branżowych przecieków zamieścił na swoim Twitterze bardzo ciekawą informację. Wynika z niej, że Bethesda zaprezentuję kolejną część tej popularnej serii na tegorocznych targach E3.

To jednak jeszcze nie koniec. Podobno gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku! Przyznajcie sami, że brzmi to dość nieprawdopodobnie. Fallout 4 zostałoby ujawnione oficjalnie dopiero w czerwcu i w ciągu pół roku miałoby trafić na rynek?

Taka krótka informacja wystarczyła jednak do rozbudzenia nadziei fanów. Prawdopodobnie na E3 przekonamy się, czy Tidux miał rację.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty