Po spektakularnym sukcesie Far Cry 3, kwestią czasu było powstanie kolejnej części. Jakiś czas temu w sieci można było znaleźć plotki o tym, że akcja „czwórki” ma mieć miejsce w Himalajach. Dziś możemy potwierdzić te informacje.

Po tropikalnych wyspach i afrykańskich pustyniach trafimy do malowniczych, a przy tym niebezpiecznych Himalajów. W grze oczywiście po raz kolejny pojawią się dzikie zwierzęta, a także szereg ludzkich przeciwników. Po raz kolejny w nasze ręce trafi bogate uzbrojenie i wiele pojazdów. Stworzeniem gry, po raz kolejny zajmie się studio Ubisoft Montreal.

Więcej szczegółów i gameplay zobaczymy pewnie dopiero na E3, w przyszłym miesiącu. Far Cry 4 ukaże się 20 listopada na konsolach obecnej i poprzedniej generacji.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty