Skończyliście już główny tryb przygody w Far Cry 4 i macie ochotę na więcej? W takim razie mamy dla was świetną wiadomość! Na PlayStation Blog pojawił się wpis Kim Belair z firmy Ubisoft, który jest jednocześnie zapowiedzią nowego dodatku fabularnego do tej gry. Z opisu i zwiastuna można wywnioskować jedno – będzie się działo!

Ten dodatek do Far Cry 4 zwał się będzie Valley of the Yetis i po raz kolejny wcielimy się w nim w rolę Ajaya Ghale, głównego bohatera podstawowej gry. Tym razem będziemy się jednak zmagać z zupełnie innymi przeciwnikami – wyznawcami tajemniczego kultu. Oczywiście nie zabraknie też tytułowych yeti, jednak na ten moment nie wiadomo jaka będzie dokładnie ich rola. Co ciekawe, całą kampanię z tego dodatku będzie można przejść w kooperacji ze znajomym.
Dodatek trafi na rynek już 11 marca. Tradycyjnie, posiadacze przepustki sezonowej do Far Cry 4 będą mogli pobrać go za darmo.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty