Mogłoby się wydawać, że gry traktujące o uprawie pola to nisza, jednak prawda jest zupełnie inna. Najpopularniejsza gra rolnicza, Farming Simulator 15 spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i od czasu swojej premiery (październik 2014), sprzedała się w prawie milionowym nakładzie. Produkcja ta ma również fanów w naszym kraju, gdzie zakupiło ją aż 30 tysięcy osób. Już wkrótce grono graczy może się dodatkowo powiększyć, bowiem tytuł ten trafi na kolejne platformy.

Farming Simulator 15 już wkrótce, bo 19 maja trafi na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360 oraz Xboksa One. W konsolowej wersji gry pojawi się trochę innowacji – między innymi nieco lepsze oświetlenie, a także multiplayer dla 16 graczy w wersjach na konsole nowej generacji. Najwięcej wątpliwości budzi przystosowanie sterowania do konsol, chociaż po ostatnich zapowiedziach nic mnie nie zdziwi. Pamiętacie informacje o konsolowym porcie Wasteland 2? No właśnie… 🙂

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty