Cieszący się ogromną, niezrozumiałą dla mnie popularnością Farming Simulator 15 już za miesiąc trafi na konsole. Gra zadebiutowała w ubiegłym roku, konkretnie w październiku, na PC. Wersja konsolowa była do tej pory owiana tajemnicą, jednak w dniu dzisiejszym ujawniono, jak produkcja ta prezentuje się w akcji. Poniżej znajdziecie zwiastun gry, właśnie w wersji na konsole nowej i „starej” generacji.

Wersja konsolowa Farming Simulator 15 ma być wierna rozgrywce z PC, chociaż pojawi się też kilka zmian. Jedną z największych jest wprowadzenie nowych możliwości zabawy, jak np. wycinania drew przy pomocy przeznaczonych do tego celu maszyn i wehikułów. Co ciekawe, w grze pojawi się nawet tryb gry wieloosobowej. Gracze dostaną możliwość kooperacji, a także rywalizowania ze sobą… w wyścigach traktorów.

Premiera Farming Simulator 15 na konsolach (PS3, PS4, X360, XBO) już 19 maja.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty