Premiera Final Fantasy Type 0-HD coraz bliżej, czas więc na garść nowych materiałów. Twórcy dbają o to, aby hype nie opadł i dość często umieszczają nowe zajawki, jednak do tej pory brakowało nieco dłuższego materiału. Wszystko zmieniło się dziś, w momencie wrzucenia do sieci nowego zwiastuna. Tym razem nikt nie powinien być zawiedziony, bo informacji jest naprawdę sporo.

Firma Square Enix opublikowała dziś zupełnie nowy, a przy tym bardzo obszerny zwiastun Final Fantasy Type-0 HD. Na materiale przedstawiono między innymi szczegóły dotyczące lokacji w grze, przeciwników, magii i systemu walki. Nie zabrakło też Eidolonów, czyli potężnych istot, które będziemy mogli przywoływać w grze. Całość nagrania trwa ponad 8 minut i ogląda się go bardzo przyjemnie.

Przypominamy, że premiera gry już 20 marca tego roku, a kupując grę otrzymacie też dostęp do specjalnego dema Final Fantasy XV.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty