Final Fantasy XIV: A Realm Reborn dość długo radziło sobie na rynku bez większych aktualizacji. Pierwszy dodatek do gry trafi na rynek dopiero latem tego roku. Mimo tego, o Final Fantasy XIV: Heavensward było przez długi czas bardzo cicho. Dopiero dziś w sieci ukazał się zwiastun tego rozszerzenia, który rzuca nieco więcej światła na zawartość tego pakieciku.

Final Fantasy XIV: Heavensward wprowadzi przede wszystkim zupełnie nową lokację – Ishgard. Co ciekawe, dostęp do tego miejsca będzie zablokowany, dopóki nie ukończymy głównego wątku fabularnego z A Realm Reborn. Poza nową miejscówką, Heavensward wprowadzi do gry także nową rasę – Au Ra, wywodzącą się od smoków. Nie zabraknie również nowych klas postaci – Dark Knight, Astrologiana i Machinisty.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty