Tak jak podejrzewaliśmy, na Tokyo Game Show 2014 przedstawiono nieco więcej informacji na temat Final Fantasy XV. O grze do tej pory było bardzo, bardzo cicho i wiele osób podejrzewało, że czeka nas kolejne never-ending story. Na szczęście developerzy zadbali o to, aby nikt nie czuł uczucia niedosytu!

Po pierwsze, dostaliśmy nowy, kapitalny zwiastun z fragmentami gameplayu. Trzeba przyznać, że grafika wygląda niesamowicie i jeśli tak samo będzie wyglądał gotowy produkt, to czeka nas jedna z najładniejszych gier nowej generacji. Zresztą, zobaczcie sami – lokacje, modele postaci i przede wszystkim animacje naprawdę robią wrażenie…
To nie koniec dobrych wiadomości. Zapowiedziano również demo Final Fantasy XV. Niestety, pojawi się ono dopiero w marcu i będzie dołączane przy zakupie Final Fantasy Type-0 HD. Co ciekawe, w wersji demonstracyjnej FF XV, nazwanej Episode Duscae dostaniemy nieco inny fragment historii niż w wersji premierowej, w związku z czym nie musimy martwić się o spojlery.

Pozostaje czekać do 20 marca!

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty