Sytuacja z kolejnymi remasterami gier z serii Final Fantasy już dawno przestała być zabawna. Weźmy na przykład Final Fantasy X i jej kontynuację X-2. Gry ukazały się pierwotnie na konsoli PlayStation 2, z czasem odświeżono je jako Final Fantasy X/X-2 HD na PlayStation 3 i PlayStation Vita, a to jeszcze nie koniec… Już niedługo gry trafią także na najnowszą konsolę Sony – PlayStation 4.

Wczoraj w sieci pojawił się nowy zwiastun Final Fantasy X/X-2 HD w wersji na PlayStation 4. Materiał zawiera zarówno fragmenty cutscenek, jak i nieco nagrań z rozgrywki. Całość wygląda jednak średnio i większych różnic w stosunku do wersji na PlayStation 3 nie zauważam. Ciekaw jestem też jak będzie wyglądało to pod względem technicznym i czy twórcom uda się zapewnić stałe 60 klatek na sekundę.

Gra zadebiutuje (po raz czwarty) już 12 maja.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty