Jutro, 11 marca, konsolka PS Vita dostanie bardzo ciekawą produkcję niezależną. Flame Over będzie grą, w której wcielimy się…w strażaka. Przyznajcie sami, że już sam dobór głównego bohatera brzmi bardzo interesująco! W grze będziemy toczyć nierówną walkę z ogniem, do tego w losowo generowanych lokacjach. Całość zapowiada się smakowicie, a pierwsze oceny (gra miała premierę w regionie USA) również zachęcają.

Flame Over będzie nietypową grą roguelike (sami twórcy określają ją jako pyroguelike), w której nie będziemy walczyć z typowymi przeciwnikami. Zamiast tego czeka nas gaszenie pożarów oraz ratowanie ludzi i zwierząt z opresji. Nie brakuje tutaj również drobnych elementów RPG, takich jak rozwój naszych umiejętności i możliwość kupowania nowych przedmiotów. Całość okraszono bardzo przyjemną dla oka, kreskówkową grafiką.

Gra trafi w pierwszej kolejności na PS Vita, nieco później na PS4 oraz Steam. Nasza recenzja Flame Over pojawi się na dniach.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty