Przeglądając dostępne gry na platformy mobilne widać, że coraz częściej trafiają tam bardzo solidne produkcje. Czasy drobnych gier, zapewniających niezbyt rozbudowaną rozgrywkę chyba dobiegają już końca. Na tabletach i smartfonach można zagrać między innymi w X-Com: Enemy Within, FIFĘ i mnóstwo innych, dopracowanych produkcji. Do grona „dużych” gier dołącza dziś Football Manager Classic 2015.

Wersja z dopiskiem Classic jest czymś pomiędzy wersją Handheld i wydaniem PC. Mamy tutaj nieco uproszczone opcje względem pecetów, ale znacznie więcej możliwości niż na komórkach. Duża moc obliczeniowa tabletów pozwoliła też na wrzucenie do Football Manager Classic 2015 symulacji meczów w 3D. Niestety, produkcja ta ma też dość znaczącą wadę – kosztuje ponad 80 zł.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty