Forza Horizon 2 pozwala graczom na skorzystanie z ponad 200 pojazdów, a lista dostępnych maszyn jest ciągle aktualizowana. Dziś w Xbox Live zadebiutowało kolejne DLC wprowadzające nowe samochody. Tym razem do gry trafi 8 pojazdów z filmu Szybcy i Wściekli. Dodatek jest też przy tym stosunkowo tani i kupicie go już za 17,99 zł.

Pojazdy z najnowszego DLC to dokładnie te same maszyny, którymi możecie pojeździć w dodatku Forza Horizon 2 Presents Fast and Furious. Dodatek ten jeszcze przez dwa dni dostępny jest do pobrania bez żadnych opłat. Po 10 kwietnia jego cena zostanie zmieniona na 34,99 zł. Warto skorzystać z okazji i przypisać grę do konta już teraz – rozszerzenie nie wymaga postawki, a jest całkiem przyjemne.

Lista samochodów w DLC prezentuje się następująco:

1970 Dodge Charger R/T
1970 Plymouth Cuda
2013 Jeep Wrangler Unlimited
2014 Maserati Ghibli S
1970 Plymouth Road Runner
2015 Dodge Charger R/T
2015 Dodge Challenger
1998 Toyota Supra

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty