Wygląda na to, że Xbox One dostanie w tym roku kolejny mocny tytuł ekskluzywny. Aaron Greenberg z Microsoftu potwierdził, że jeszcze w tym roku w sprzedaży pojawi się Forza Motorsport 6, kolejna część popularnej serii wyścigów. Podobno gra ma zadebiutować w okresie świątecznym, a więc w okolicach listopada lub grudnia. Wygląda więc na to, że dla posiadaczy konsoli Microsoftu szykuje się bardzo gorący koniec roku…

Forza Motorsport to jedna z najbardziej popularnych serii gier komputerowych, które traktują o jeździe samochodem. Produkcje tworzone przez Turn 10 Studios nie są jednak dynamicznymi zręcznościówkami, a stosunkowo realistycznymi symulacjami. Każda gra z tego cyklu posiada jednak rozbudowane ustawienia poziomu trudności, dzięki czemu mogą pograć w nie także osoby nieco mniej zaznajomione z gatunkiem. Jeśli chodzi o Forza Motorsport 6, to podobno w ciągu najbliższych kilku tygodni mamy dostać mnóstwo informacji na ten temat.

Póki co pozostaje nam rozkoszować się poniższym teaserem.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty