Gabe Newell, współzałożyciel firmy Valve, to wśród graczy już postać kultowa. Stał on się bohaterem wielu anegdot i memów, jednak do tej pory nie wystąpił w żadnej grze (poprawcie mnie, jeśli się mylę). Dopiero developerzy z niezależnego studia Powerhoof postanowili uczynić z niego jednego oponentów w swojej nadchodzącej produkcji. Gabe Newell będzie jednym z bossów w grze Crawl i zapowiada się na naprawdę silnego adwersarza!

Na stronie twórców zamieszczano plik gif, który przedstawia szefa Valve w Crawl. Widać, że będzie on dysponował dwiema „formami”. Oprócz standardowej, w której atakuje gołymi rękami będzie on mógł „ewoluować”. Po przemianie Gabe Newell pozyska brodę oraz dwa noże, które wykorzysta do atakowania bohaterów.

gaben

Chociaż news oficjalnie pojawił się pierwszego kwietnia, to developerzy potwierdzili, że to faktyczny plan na kolejną aktualizację, a nie jedynie primaaprillisowy dowcip.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty