Super Time Force Ultra to niezależna gra akcji, w której walczymy z zastępami robotów i dinozaurów. Gra zadebiutowała w ubiegłym roku na dwóch platformach – PC oraz Xbox One. Szybko okazało się, że prosta grafika i stosunkowo nieskomplikowany gameplay nie przeszkodziły tej produkcji. STFU (skrót jak najbardziej zamierzony – słowa developerów ;)) zebrało całkiem przyzwoite oceny, więc port na inne platformy był tylko kwestią czasu.

Już jakiś czas temu ogłoszono, że Super Time Force Ultra pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation Vita. Jedną z dodatkowych, unikalnych postaci w tym wydaniu ma być sam Shuhei Yoshida. To jednak nie koniec niespodzianek – twórcy zadbali jeszcze o dwie postacie znane miłośnikom japońskiego koncernu. Jak dziś ogłoszono, do gry trafi też Gallahad z The Order 1886 oraz tajemniczy podróżnik z Journey!

Premiera gry na PS4 i PSV „wkrótce”.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty