Sony ogłosiło dziś listę gier w w PS Plus na maj 2015, która nie prezentuje się zbyt imponująco. Na odpowiedź ze strony Microsoftu nie trzeba było długo czekać. Oferta Games with Gold również nie powala, chociaż w tym przypadku dostaniemy przynajmniej dwa tytuły z „wyższej” półki na Xboksa 360. Tradycyjnie już, posiadacze konsoli Xbox One otrzymają dwie produkcje niezależne.

Przez cały miesiąc, posiadacze Xboksa One będą mogli pobierać Pool Nation FX, czyli grę z ubiegłego miesiąca. Drugim tytułem jest Castlestorm: Definitive Edition, całkiem przyjemny mix strategii i gry akcji. Naszą recenzję tej produkcji znajdziecie w tym miejscu. Właściciele Xboksów 360 także otrzymają dwie gry – Mafia II (od 1 do 15 maja) i F1 2013 (od 16 do 31 maja).

Pełna oferta Games with Gold – maj 2015 wygląda następująco:

Xbox One

Castlestorm: Definitive Edition (cały maj)
Pool Nation FX (przez cały maj)

Xbox 360

Mafia II (1-15 maja)
F1 2013 (16-31 maja)

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty