Car Mechanic Simulator 2014, stworzony przez polskie studio PlayWay okazał się dużym sukcesem i przez pewien czas utrzymywał się na liście bestsellerów na Steamie. Korzystając z dobrej passy, developerzy postanowili poszukać wsparcia dla swojego kolejnego, bardzo podobnego projektu – Garage Online.

Czym jest ten tytuł? Cóż, wyobraźcie sobie CMS 2014 z rozbudowanymi opcjami dla wielu graczy – między innymi handlem częściami, pojazdami, a nawet wspólnymi wyścigami, do których wykorzystamy własnoręcznie stworzone samochody. Miłośnicy współpracy powinny być z kolei zadowoleni z możliwości wspólnego naprawiania i tuningowania aut razem ze znajomymi.

Jeżeli podoba Wam się ten pomysł i macie dobre serca, to macie możliwość wsparcia PlayWay na Kickstarterze – na obecną chwilę udało się zebrać 430$ z planowanych 50 tysięcy. Na stronie zbiórki znajdziecie też więcej informacji na temat Garage Online.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty