Jeśli lubicie zwariowane gry i posiadacie Xboksa One, to mamy dla Was świetną nowinę. Już w przyszłym miesiącu na konsolę Microsoftu trafi Goat Simulator. Ubiegłoroczna gra jest dokładnie tym, na co wskazuje tytuł – symulatorem kozy. Oczywiście nie jest to poważna produkcja, w której wcielamy się w to sympatyczne zwierzątko, a pokręcony i humorystyczny sandbox.

Goat Simulator początkowo było jedynie aplikacją do testowania silnika fizycznego, z czasem przekształciło się w pełnoprawny produkt. W grze wcielamy się w tytułową kozę, a naszym zadaniem jest…niszczenie otoczenia, najlepiej w jak najbardziej kreatywny sposób. Od czasu premiery gra nieco ewoluowała, a ostatnio doczekała się nawet darmowej aktualizacji, która wprowadziła elementy MMORPG. Wyobraźcie sobie wykonywanie questów i zbieranie ekwipunku kozą…

Póki co gra trafiła jedynie na PC, jednak już w przyszłym miesiącu pojawi się również na konsoli Microsoftu.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty