/Informacja prasowa/

5 listopada wystartowała specjalna akcja, w ramach której przez cały miesiąc każdy może ściągnąć za darmo King’s Bounty: Ścieżki Przeznaczenia .

W związku z wydarzeniem, osoby zainteresowane mogą pobrać z muve digital tytuł zawierający nowe scenariusze kampanii, napisane przez polską autorkę fantasy, Maje Lidię Kossakowską. Poza tym, do wydania tego dołączono (w wersji cyfrowej) premierowe – i niedostępne nigdzie indziej – opowiadanie. Grę pobierać można do 2 grudnia.

King’s Bounty: Ścieżki Przeznaczenia została stworzona na bazie King’s Bounty: Nowe Światy, której silnik posłużył do stworzenia scenariuszy. Warto nadmienić, że tytuł,  to także nowe wcielenie znanej serii, przez wielu uważanej za prekursora Heroes of Might and Magic. Wiele rozwiązań powstałych w ramach tytułu, weszło na stałe do kanonu dzisiejszych strategii.

Maja Lidia Kossakowska – autorka fantasy – debiutowała w 1997 roku i od tamtej pory nieprzerwanie jest obecna na rynku wydawniczym, regularnie pozyskując kolejne rzesze fanów. Kossakowska jest także zdobywczynią licznych nagród i wyróżnień literackich, w tym prestiżowej nagrody imienia Janusza Zajdla.

O Autorze

Podobne Posty