Studio Rockstar potrafi udobruchać graczy, którzy w niecierpliwości oczekują na dodanie skoków do GTA Online. Już 10 marca ta opcja ma zadebiutować w sieciowym trybie Grand Theft Auto V, ale to nie jedyna warta uwagi nowość. W grze pojawi się też kilka nowych trybów rozgrywki dla wielu graczy i szereg innych, interesujących zmian. Jeśli skończyliście już GTA V to chyba nadchodzi najwyższa pora na odkurzenie swojego egzemplarza.

Nowe tryby będą trzy i każdy z nich zapowiada się…specyficznie, to chyba najlepsze słowo. Pierwszy z nich, nazwany Come out to Play będzie zmaganiami dwóch trzyosobowych zespołów – jeden z nich będzie zmuszony do walki pieszej, drugi zaś posiadać będzie dostęp do motocykli i quadów, ale przy okazji będzie miał tylko jedno „życie”. Drugi z trybów, Siege Mentality, polega na odpieraniu ataków wrogów uzbrojonych w strzelby. Ostatni z nich, Hasta la Vista, to mój osobisty faworyt – będziemy musieli w nim uciekać na rowerze przed kierowcami w ciężarówkach. 🙂

GTA Online otrzyma też nowe wyzwania, które będą zmieniać się każdego dnia. Za ich wykonanie otrzymamy dodatkową gotówkę, którą z kolei będziemy mogli wydać na nowe nagrody – ubrania, ulepszenia broni i pojazdów.

Oprócz tego, Rockstar udoskonali też komunikacje i pozwoli na wysyłanie maili do innych graczy.

Aktualizacja GTA Online trafi 10 marca na wszystkie platformy – PS3, PS4, X360 i XBO.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty