Niedawno poinformowano, że wkrótce dostaniemy kolejny trailer GTA V na PC. Jak się okazało, jego premiera będzie miała miejsce już jutro. Zwiastun będzie istotny przede wszystkim z jednego powodu – przedstawi on rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę. Pozostaje mieć nadzieje, że przy okazji premiera trailera nie otrzymamy kolejnej informacji o przesunięciu debiutu gry. 😉

Grand Theft Auto V zadebiutowało we wrześniu 2013 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Nieco ponad rok później na rynek trafiło wydanie na konsole nowej generacji, które sprzedało się w ponad 10 milionach egzemplarzy. Wersja pecetowa…cóż, kilka razy została już przesunięta i aktualnie jej data premiery to 14 kwietnia tego roku. Teoretycznie za dwa tygodnie będziecie mogli już zagrać w GTA V na PC, z wszystkimi zaletami tej platformy – wysoką rozdzielczością, modami itd.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty