H1Z1 budziło ogromne emocje przy premierze, głównie ze względu na mikropłatności. Możliwość kupowania zrzutów wyposażenia sprawiała, że osoby wydające na ten tytuł pieniądze były w stanie pozyskać sporą przewagę nad graczami „darmowymi”. Jak nietrudno się domyślić, spotkało się to z dużym niezadowoleniem ze strony graczy. Niedawno okazało się też, że developerzy będą kontynuowali wprowadzanie kontrowersyjnych zmian.

Mimo tego, nie przeszkodziło to grze w osiągnięciu sporego sukcesu. Jak donoszą sami developerzy, gra sprzedała już ponad milion kopii. To całkiem niezły wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że H1Z1 dostępne jest w ramach usługi Early Access i jest produktem niedokończonym. Produkcja ta ma trafić także na PS4, ale po ostatnich zawirowaniach ze studiem pracującym nad grą, możliwe jest, że trafi ona także na Xboksa One.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty