Hearthstone to obecnie chyba najpopularniejsza karcianka. Zainteresowanie tym tytułem wynika przede wszystkim z przystępnych zasad i luźnego, humorystycznego klimatu. Produkcja ta trafiła w pierwszej kolejnosci na pecety, a nieco później – w grudniu ubiegłego roku, także na tablety. Ogłoszono też, że w tym roku pojawi się wersja stworzona z myślą o smartfonach.

Jak donosi serwis PCGamer, Hearthstone wreszcie trafiło na urządzenia z mniejszym ekranem. Interfejs gry został dostosowany do niewielkich wyświetlaczy, powiększono między innymi kluczowe informacje na kartach oraz elementy menu. Nie zmieniła się jednak funkcjonalność i opcje oferowane przez Hearthstone na smartfonach – gra oferuje dokładnie to samo co „większe” wersje. Oczywiście, wersja na smartfony zapewnia też możliwość gry z graczami na innych platformach.

Co dalej? Cóż, może Hearthstone na PS Vita? 😉

Hearthstone jest już dostępne w wersji na telefony z systemem iOS i możecie pobrać grę w AppStore. Wersja na Androida ma pojawić się już wkrótce w Google Play.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty