Premiera Hellraid stała się właśnie jednym z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie momentów. Jeszcze do niedawna byłem nastawiony sceptycznie do tego projektu i obawiałem się, że będzie to jedynie przeniesienie Dead Island w realia fantasy, ale po nowym, dwudziestominutowym fragmencie gry widzę, że można spodziewać się naprawdę fajnej produkcji.

Na materiale udostępnionym przez twórców widać, że gra będzie przypominała coś na kształt Diablo w widoku FPP… Mnóstwo przeciwników, masa przedmiotów i walka, non stop walka! Dzięki zastosowaniu różnych broni nie powinna ona być zbyt monotonna. Na gameplayu widać między innymi wykorzystywanie miecza, tarczy, ciężkiego młota, a także magii. Przeciwnika możemy zamrozić i rozwalić jednym, szybkim kopniakiem.
Premiera gry przewidziana jest na przyszły rok.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty