Heroes of the Storm prawdopodobnie nie zrewolucjonizuje gatunku gier MOBA, ale i tak ma szanse odnieść sukces. Za grę odpowiada studio Blizzard, które słabych gier po prostu nie robi. Wydane w ubiegłym roku Hearthstone potwierdziło też, że uproszczona mechanika gry w niczym nie przeszkadza. Jeśli należycie do grona osób, które w HOTS nie miały jeszcze okazji zagrać, to pewnie ucieszy Was wiadomość, że znana jest już data debiutu gry na rynku.

W Heroes of the Storm można grać już od jakiegoś czasu, jeśli tylko dostaliście się do testów alfa, a później beta. Obecnie produkcja ta jest już w pełni grywalna, a wprowadzane aktualizacje to przede wszystkim dodawanie nowych bohaterów i zmiany balansu. Dziś otrzymaliśmy informacje na temat daty premiery. Jak się okazało, ta interesująca MOBA pojawi się za niecałe dwa miesiące – 6 czerwca tego roku!

Jako bonus – 18 maja wystartuje otwarta beta Heroes of the Storm. Postępy z bety nie zostaną skasowane.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty