Wygląda na to, że już wkrótce newsem wartym odnotowania będzie sytuacja, w której gra NIE ZOSTANIE opóźniona. Po ostatnich nowinkach o przesunięciu premiery Uncharted 4 na przyszły rok i kolejnych poślizgach pecetowego GTA oraz Project Cars przyszła pora na kolejną smutną wiadomość. Pamiętacie jeszcze Homefront: The Revolution, które zapowiedziano w zeszłym roku? Cóż, premierę gry przełożono na przyszły rok…

Homefront: The Revolution ogólnie jest tytułem dość pechowym. Początkowo tworzył go brytyjski oddział firmy Crytek, po wpadnięciu w problemy finansowe prawa przejęło Deep Silver. Po długim czasie bez jakichkolwiek informacji wydawało się, że projekt zostanie anulowany, jednak na początku tego roku potwierdzono, że gra faktycznie powstaje i pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Okazało się jednak, że wymagane jest więcej prac, przez co zdecydowano się przenieść ten tytuł na rok 2016.

Na otarcie łez zostawiam Wam zwiastun, który niepokojąco bardzo przypomina ostatnią odsłonę serii Killzone.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty