Firma Warner Bros. poinformowała, że już wkrótce na Steam trafi ostateczna wersja Infinite Crisis. Gra póki co była dostępna w fazie testowej i cieszyła się raczej umiarkowaną popularnością. Być może więcej osób zainteresuje się tym tytułem, gdy wreszcie pojawi się na platformie Gabe’a Newella. Data premiery gry ustalona została na koniec marca, a konkretnie 26 marca.

Infinite Crisis jest grą należącą do gatunku MOBA, czyli Multiplayer Online Battle Arena. W produkcji tej wybierzemy jednego z bohaterów pochodzącego z uniwersum DC, między innymi Batmana, Jokera, Supermana, a następnie będziemy zmagać się z innymi herosami lub łotrami na specjalnie przystosowanych do tego celu arenach. Za stworzenie Infinite Crisis odpowiada studio Turbine, które wcześniej stworzyło dwie popularne produkcje MMORPG  – Asheron’s Call i The Lord of the Rings Online. Podobno developerzy przyłożyli dużą wagę do wyeliminowania błędów i sprawienia, że gra przypadnie do gustu zarówno miłośnikom komiksów, jak i weteranom MOBA.

Infinite Crisis będzie dostępne za darmo – gra trafi na rynek jako free-to-play z mikropłatnościami.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty