Invisible Inc. to nowa gra studia Klei Entertainment, znanego przede wszystkim z Shank, Mark of the Ninja i Don’t Starve. Ich najnowsze dzieło to turowa gra, w której wcielamy się w rolę szpiegów. Powraca charakterystyczny dla tego developera, kreskówkowy styl graficzny. Produkcja ta jest obecnie dostępna w ramach usługi Wczesnego Dostępu na Steamie. Dziś natomiast dostaliśmy informacje, że tytuł ten trafi także na konsolę PlayStation 4.

Gameplay w Invisible Inc. to przede wszystkim wykonywanie kolejnych zadań, w których musimy inwigilować świetnie strzeżone pomieszczenia. Kierowana przez nas grupa agentów nie będzie zbyt dobrze radzić sobie w bezpośrednich starciach. Zamiast tego musimy skupić się na unikaniu i cichej eliminacji strażników. Co ciekawe, w Invisible Inc. członkowie naszej drużyny będą ginąć na stałe, bez możliwości przywrócenia ich do życia.

Premiera gry jeszcze w tym roku.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty