Od dobrych kilku dni w sieci rozgorzała dyskusja na temat tego, jak długą grą będzie The Order 1886. Na forum NeoGAF pojawiały się informacje, że grę można ukończyć w około 8-12 godzin, co wydaję się być przeciętnym wynikiem. Nieco później do sieci wyciekły statystyki jednego z graczy, który ukończył ten tytuł w około 5 godzin. Teraz przedstawiciele Ready at Dawn postanowili sami udzielić odpowiedzi na pytanie: ile czasu zajmie nam przejście The Order 1886?

Dana Jan ze studia Ready at Dawn udzielił wywiadu, w którym rzucił dość ogólne stwierdzenie. Według jego słów, ukończenie The Order 1886 będzie uzależnione od umiejętności gracza, jednak czas przejścia gry nie powinien zbytnio odbiegać od standardów gatunku TPP. Biorąc pod uwagę, że większość współczesnych gier akcji można ukończyć w mniej więcej 10 godzin, to wydaję mi się, że spokojnie możemy przyjąć to niemal za pewnik. Zdobycie wszystkich trofeów w grze i ukończenie jej na 100% prawdopodobnie będzie wymagać więcej niż jednego skończenia tej produkcji.

Pełna wypowiedź przedstawiciela Ready at Dawn brzmi następująco:

Długość gry zależeć będzie od Twoich umiejętności i zaznajomienia z gatunkiem, ale żeby nieco rozjaśnić sprawę, czas potrzebny na ukończenie naszej produkcji nie będzie zbytnio odbiegał od innych gier tego typu (TPS). 

Dodatkowo, developerzy mówią też, że przy tworzeniu The Order 1886 nie wykorzystali pełnej mocy drzemiącej w konsoli PlayStation 4. Wygląda więc na to, że w przyszłości czekają nas jeszcze lepiej wyglądające i bardziej rozbudowane produkcje…

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty