Niedawno rozpocząłem przygodę z Destiny i na początku byłem nieźle skonfundowany. W mojej edycji preorderowej miałem kod na dostęp do ekwipunku Vanguard – tradycyjnie aktywowałem go w PlayStation Store i liczyłem na to, że pozwoli mi to na dostęp do specjalnych przedmiotów. Niestety, okazało się, że jest to nieco bardziej skomplikowane. Jeśli też macie zastanawiacie się gdzie jest zbrojownia Vanguard i jak dostać do niej dostęp, to poniższy tekst powinien Wam pomóc.

Pisane na podstawie wersji PS4 – nie jestem pewien czy na innych platformach są trudności z dostępem do zawartości z preorderu.

Po pierwsze, musicie posiadać odpowiednie DLC. Kod znajduje się wewnątrz pudełka. Aktywujecie go tradycyjnie, wybierając opcję Realizacja kodów w PS Store. Teoretycznie wystarczyłoby teraz tylko wejść do gry i udać się do odpowiedniego sprzedawcy, żeby pozyskać nowe, lśniące wyposażenie.

Lokację sprzedawcy znajdziecie na poniższym filmie (myślę, że autor nie będzie miał mi za złe jego publikacji):
Jeśli sprawdziliście i ten NPC nie oferuje Wam sprzętu z preorderu lub też oferuje jedynie jego część (np. tylko na poziom 20, zamiast również na niższe poziomy), to musicie wykonać jeszcze jeden krok. Wejdźcie do Ustawień Waszej konsoli, następnie w zakładkę „PSN” i naciśnijcie na opcję „Odnów licencję”. Po ponownym uruchomieniu gry wszystko powinno być ok.

Dajcie znać w komentarzach, czy pomogło Wam to rozwiązać Wasz problem. Jeśli gracie na PS3, Xboksie 360 lub Xboksie One, to opiszcie, czy na innych platformach występują tego typu kłopoty.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty