Star Citizen to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji, a zarazem jeden z najczęstszych argumentów graczy, którzy uważają PC za rasę panów. 🙂 Ten imponujący symulator kosmiczny budzi ogromne emocje, co widać już od samego początku, czyli rekordowej zbiórki w serwisie Kickstarter. Jeśli macie ochotę na przetestowanie tej gry, to właśnie nadarza się ku temu świetna okazja. Dzięki promocji, związanej z targami PAX East 2015 możecie przetestować Star Citizen za darmo!

W tym wszystkim jest tylko jeden, niewielki haczyk. Oferta promocyjna potrwa jedynie kilka dni, a konkretniej do 15 marca. W tym czasie jednak zagracie w Star Citizen bezpłatnie – wystarczy jedynie zarejestrować konto na oficjalnej stronie gry i wpisać kod promocyjny. Pełną instrukcję aktywacji kodu i pobrania gry zostawiam dla Was poniżej.

Jak zagrać w Star Citizen za darmo?
1. Zarejestruj się lub zaloguj na istniejące konto na oficjalnej stronie gry.
2. Udaj się pod ten adres.
3. W „Step 2” podaj następujący kod promocyjny: PAXEASTFREEFLY2K15
4. Wybierz opcję „Continue to download” i pobierz downloader gry.
5. Przygotuj się na długie pobieranie (pobierz 20 GB aktualizacji).
6. Rozkoszuj się grą w Star Citizen bezpłatnie!

W tej próbnej wersji gry będziecie mieli dostęp do dwóch trybów – Free Flight i Vanduul Swarm. Pierwszy z nich daje możliwość zwiedzania kosmosu, drugi zaś polega na walce z hordą przeciwników.

Oferta promocyjna potrwa do 15 marca.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty