Just Cause 3 zapowiada się…imponująco, tak to chyba najlepsze słowo. Chociaż do tej pory nie otrzymaliśmy ani jednego fragmentu rozgrywki, to developerzy świetnie podsycają zainteresowanie, poprzez wypuszczanie kolejnych, ciekawych szczegółów na temat nadchodzącej produkcji. Wiemy już, że świat ma być ogromny i pełen obiektów czekających na zniszczenie, a gra ma zapewnić masę frajdy. Dziś poznaliśmy kolejną, dość istotną informację – tym razem na temat wersji językowej.

Bez zbędnego przedłużania – Just Cause 3 będzie u nas dostępne po polsku! Niestety (lub też na szczęście, jak kto woli), gra otrzyma jedynie polonizacje napisową, a Rico nie przemówi w naszym języku. Za przetłumaczenie napisów odpowiadał będzie światowy wydawca, czyli Square Enix. Wydaniem gry w naszym kraju zajmie się natomiast firma Cenega.

Poniżej znajdziecie pełną treść informacji prasowej od polskiego wydawcy gry.

Śródziemnomorska republika Medici doświadcza brutalnych rządów Generała Di Ravello, wiecznie głodnego władzy dyktatora. Wciel się w Rico Rodrigueza, którego celem jest powstrzymanie Generała za pomocą wszystkich dostępnych środków. Mając do dyspozycji ponad 400 mil kwadratowych wolności, poczynając od przestworzy, a kończąc na dnie morza, a także bogaty arsenał broni, gadżetów i pojazdów, bądź gotów na rozpętanie chaosu w najbardziej kreatywny i wybuchowy sposób, jaki tylko możesz sobie wymarzyć.

Główne cechy gry:

· Eksploruj śródziemnomorską rajską wyspę mając całkowitą swobodę – skoki spadochronowe, BASE jumping oraz freediving w nieograniczonym wirtualnym świecie.

· Szybuj w powietrzu i leć nad górami, wykorzystując swój wingsuit, dzięki któremu możesz siać śmierć z powietrza w całkowicie nowy sposób.

· Wykorzystuj swój chwytak i spadochron, by wspinać się na budynki, porywać pojazdy, błyskawicznie się przemieszczać lub łączyć ze sobą różne obiekty po to, by odkrywać nowe sposoby na wywoływanie Chaosu.

· Wywołuj ogromne zniszczenia w bazach wojskowych, na przystaniach, w więzieniach, posterunkach policji i instalacjach komunikacyjnych, a wszystko po to, by przerwać rządy dyktatora.

· Korzystaj z bogatego arsenału wybuchowych broni, zaczynając od strzelb i wyrzutni rakiet, a kończąc na samolotach szturmowych i nalotach.

· Wybieraj z szerokiej gamy pojazdów, takich jak motorówki, odrzutowce, śmigłowce, wozy sportowe i super motocykle.

· Stań się żądny przygód i wykonuj dziesiątki wyzwań i zbieraj liczne znajdźki.

· Korzystaj ze społecznościowych funkcji sieciowych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gry Just Cause 3, odwiedź oficjalną stronę internetową www.justcause.com.

Premiera Just Cause 3 jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty