Już jutro, 12 marca, rozpoczną się finały kolejnego sezonu Intel Extreme Masters. Impreza potrwa przez cztery dni – od czwartku, do niedzieli. W tym czasie, w katowickim Spodku odbędą się turnieje w Starcraft II, League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive oraz Hearthstone. Oprócz tego nie zabraknie też innych, pobocznych atrakcji.

Na IEM 2015 pojawi się czołówka e-sportowców z wielu krajów – między innymi 16 topowych graczy Starcraft II oraz osiem drużyn League of Legends. Łączna pula nagród wynosi ponad 300 tysięcy dolarów, także zdecydowanie będzie o co walczyć. Imprezą towarzyszącą jest IEM Exp Katowice, odbywające się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Znajdziecie tam stoiska wielu znanych firm, anie zabraknie też światowej klasy graczy.

Wstęp na IEM 2015 Katowice będzie darmowy, jednak osoby posiadające bilety mogą liczyć na pewnego rodzaju korzyści, między innymi gwarantowany wstęp na teren imprezy oraz możliwość udziału w dniu zamkniętym.

Niestety, jeśli chcielibyście zakupić bilety na IEM 2015 to mamy dla Was złe nowiny – zostały one już dawno wyprzedane.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty