Do premiery konsolowej wersji gry The Elder Scrolls Online zostały jeszcze dwa miesiące. Już jutro natomiast rozpoczynają się beta-testy tej produkcji, przeznaczone dla posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One. Niestety, beta będzie zamknięta, a dostęp do niej można było uzyskać zapisując się…w ubiegłym roku. Aktualnie nie ma już możliwości do dołączenia do grona testerów.

Testy potrwają od jutra, do poniedziałku. W tym czasie gracze dostaną dostęp do całej zawartości z gry – nic nie będzie sztucznie ograniczane. Nie obowiązują te żadne umowy o prywatności, także nic nie stoi na przeszkodzie aby dzielić się zrzutami ekranu i nagraniami z bety konsolowego The Elder Scrolls Online. Pewnym problemem mogą jednak okazać się rozmiary plików – do gry wymagane będzie pobranie prawie 50 GB danych.

Jeśli zapisywaliście się do bety, to sprawdźcie skrzynki mailowe. Zaproszenia do testów są już podobno rozsyłane.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty