19 maja to nie tylko dzień debiutu nowej części Wiedźmina. Tego samego dnia na rynek trafi House of Wolves, kolejne, drugie już rozszerzenie do Destiny. Dodatek wprowadzi nowe misje, przedmioty, a także nowy tryb sieciowy – Trials of Osiris. To właśnie temu ostatniemu elementowi zostanie poświęcony dzisiejszy stream developerów.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00 naszego czasu. Podczas streamu, trójka pracowników studia Bungie – Deej, Lars Bakken i Derek Caroll, wraz z przedstawicielem społeczności o nicku tripleWRECK przedstawi w akcji Trials of Osiris. Póki co możecie zapoznać się z tym elementem Destiny: House of Wolves na poniższym teaserze. Szykuje się pełna akcji rozwałka przy pomocy pojazdów!

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty