Grywalna wersja Kerbal Space Program pojawiła się już w 2011 roku. Gra trafiła do usługi Wczesnego Dostępu na platformie Steam, gdzie można było ją kupić i brać udział w jej testach i rozwoju. Aktualizacje pojawiały się stosunkowo często, jednak na temat premiery gry cały czas było cicho. Dopiero wczoraj gra oficjalnie zadebiutowała, po 25 miesiącach ogólnodostępnych tekstów.

Kerbal Space Program możecie aktualnie zakupić w promocyjnej cenie, niższej o 25%. Do pierwszego maja możecie nabyć ten tytuł płacąc 29,99 Euro. Czy warto? Wszystko zależy od Waszych upodobań – jeśli cenicie sobie realistyczne gry o podboju kosmosu, jednak tworzone niezupełnie na serio, to gra powinna się Wam spodobać.

Gra cieszy się dużą popularnością – 98% komentarzy na Steamie to pozytywne opinie. Jeśli macie wąpliwości, to na Steam znajdziecie demo Kerbal Space Program.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty