Kingdom Come: Deliverance to świetnie zapowiadająca się produkcja RPG, w której wcielimy się w rolę rycerza. Tym razem jednak naszymi przeciwnikami nie będą smoki, orkowie, ani magowie. Twórcom zależy na możliwie jak największym realizmie, a więc w grze będziemy prowadzić typowy, średniowieczny żywot. Wiecie, jazda konna, turnieje, atakowanie zamków i takie tam…

Gra pierwotnie miała ukazać się jeszcze w tym roku, jednak developerzy zmienili zdanie i uznali, że potrzebują więcej czasu. Ich decyzja prawdopodobnie została spowodowana ogromnym sukcesem gry na Kickstarterze. Po uzbieraniu ponad 2 milionów dolarów twórcy pozyskali nowe możliwości rozwoju projektu. Jeszcze w tym roku ma pojawić się beta Kingdom Come: Deliverance, sama gra może też trafić do usługi Early Access na Steamie.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty