Mamy dla Was dwie informacje na temat Kingdom Hearts 2.5HD – jedno dotyczy Edycji Kolekcjonerskiej, drugie zaś polskiego wydania tej gry. Trzeba przyznać, że oba newsy są całkiem imponujące!

Na pierwszy ogień idzie edycja kolekcjonerska Kingdom Hearts 2.5HD, w której poza dwoma grami (Kingdom Hearts 1.5 i Kingdom Hearts 2.5) znajdziecie kilka bardzo ładnych dodatków – kolorowy steelbook, przypinkę z bohaterami z gry, 30-stronnicowy artbook w twardej oprawie, kolekcjonerskie pudełko oraz…pluszaka, przedstawiającego Shadow Heartlessa. Trzeba przyznać, że ten ostatni element wygląda przeuroczo. 🙂

KH KolekcjonerskaFirma Cenega poinformowała nas natomiast o polskim wydaniu tej gry. I tutaj niespodzianka – cały nakład będzie dostępny w edycji limitowanej! Co to oznacza dla nas – graczy? Cóż, dostaniemy nie tylko grę, ale także przypinkę z edycji kolekcjonerskiej. Biorąc pod uwagę, że taki pakiecik będzie dostępny w standardowej cenie, to jest to zdecydowanie świetna wiadomość!

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty