Serwis Vgleaks, specjalizujący się w przeróżnych plotkach i przeciekach opublikował niedawno ciekawe informacje, które mogą zawierać dane na temat kolejnej odsłony serii Assassin’s Creed i wiele wskazuje na to, że wreszcie będziemy mieli możliwość zwiedzenia Japonii.

Cała sprawa rozpoczęła się od opublikowania tego obrazka, pochodzącego z oficjalnego poradnika do Assassin’s Creed IV. |
AC4
Widać na nim siedzibę Abstergo Industries, a także fragmenty lokacji znanych z serii Assassin’s Creed. Mamy więc stary budynek z AC1,  Santa Maria del Flore z AC2, karaibską wysepkę z Black Flag, katedrę Notre Dame z Unity, a także Big Ben, z nadchodzącej odsłony cyklu. Najciekawsze jest jednak to, że na jednym z tych obrazków widać… świątynie Sensoji w Tokyo. Biorąc pod uwagę, że wszystkie wyżej wymienione budynki związane są z poszczególnymi odsłonami cyklu można założyć, że prędzej czy później trafimy też do Japonii.

Cała sprawa jest jedynie domysłami fanów, ale biorąc pod uwagę hype na Assassina w Japonii można się spodziewać, że plany te faktycznie zostaną niedługo zrealizowane. Na ogłoszenie ze strony Ubisoftu przyjdzie nam jednak poczekać prawdopodobnie około roku, jeśli tempo wydawania gier z serii AC się utrzyma.

//źródło: Vgleaks.com

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty