Początki usługi EA Access były umiarkowane, chociaż za tak niską cenę nie było powodów do narzekań. Wraz z upływem czasu, kolekcja gier dostępnych w ramach abonamentu stopniowo się powiększała. W abonamencie pojawiły się też większe produkcje, takie jak Battlefield 4 i NFS: Rivals. Na tym jednak nie koniec, bowiem dziś EA ogłosiło, że do usługi trafia kolejny tytuł – Madden NFL 2015.

To już 9 gra dostępna w ramach abonamentu, którego cena rozpoczyna się od 15 zł miesięcznie. W ostatnim czasie Electronic Arts nieco zwiększyło częstotliwość wrzucania gier do EA Access – pod koniec zeszłego roku dodano EA UFC, a miesiąc temu – NBA Live 2015. Wygląda więc na to, że na EA Access zdecydowanie warto wydać te kilkanaście złotych na miesiąc. Pełną listę gier dostępnych w ramach tej usługi znajdziecie poniżej.

EA Access – lista gier

Battlefield 4
FIFA 14
Peggle 2
Madden NFL 25
Need for Speed: Rivals
Plants vs. Zombies: Garden Warfare
EA Sports UFC
NBA Live 15
Madden NFL 15

EA Access dostępne jest jedynie na konsoli Xbox One.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty