Patch 1.12 do Destiny został zapowiedziany już jakiś czas temu, ale nadal nie znamy jego daty premiery. Nie przeszkadza to jednak twórcom w ogłaszaniu kolejnych zmian, jakie trafią do gry wraz z aktualizacja. Tym razem ujawniono dwie informacje – jedną kompletnie kosmetyczną, drugą zaś funkcjonalną. Obie związane są jednak z wyposażenie naszych postaci….

Zmiana typowo kosmetyczna, to możliwość ustawienia opcji pokazywania hełmu na terenie Tower, społecznościowej lokacji w Destiny. Obecnie, gdy tylko znajdziemy się w Wieży, nasza postać pozbawiana jest hełmu i nie ma możliwości „nałożenia go” na głowę. Studio Bungie wprowadzi również możliwość zabezpieczenia elementów wyposażenia przed przypadkowym usunięciem. Ta opcja powinna ucieszyć wielu graczy – sam kilka razy przez przypadek omal nie usunąłem legendarne lub nawet egzotyczne przedmioty w Destiny. 😉

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty