Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to jedna z ciekawszych gier MMORPG ostatnich lat, w którą według ostatnich informacji gra ponad milion osób. Chociaż liczba ta nie jest nawet bliska wynikom osiąganym przez chociażby World of Warcraft, to i tak można mówić o sporym sukcesie.

Już wkrótce swoją premierę będzie miał patch oznaczony numerkiem 2.2, w którym doczekamy się wielu nowości – te najbardziej typowe to sporo zadań, przedmiotów i przepisów do craftingu. Poza tym twórcy rozszerzą jedyną, dużą instancję raidową, czyli Binding Coil of Bahamut, a także wprowadzą do gry jedną z najpopularniejszych istot tej serii, czyli potężnego morskiego węża – Leviathana. Jego rola nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie będzie on bossem.

Kolejną ważną informacją jest rozpoczęcie bety FF XIV dla posiadaczy PS4 już w lutym. Co ciekawe, posiadacze wersji na Playstation 3 mają otrzymać możliwość bezpłatnej aktualizacji do wersji na nowszą konsolę Sony.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty