Wrocławskie studio Techland może zacząć chłodzić kolejnego szampana, bo mają kolejny sukces do świętowania. Po zebraniu niezłych not w recenzjach i świetnej sprzedaży w USA przyszła kolej na zawojowanie rynku europejskiego. Dying Light ukazało się niedawno w wersji pudełkowej w Europie i z miejsca stało się hitem.  Najnowsza gra Techlandu zajęła nawet pierwsze miejsce na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

W dalszym ciągu dobrze radzi sobie Call of Duty: Advanced Warfare, trzymając się ciągle na drugiej pozycji. The Order 1886 spadło natomiast aż o trzy oczka w dół – produkcja Ready at Dawn była liderem w zeszłym tygodniu. Na trzecim miejscu mamy kolejnego debiutanta – Dragon Ball: Xenoverse, które jest najlepiej sprzedającą się produkcją osadzoną w uniwersum Dragon Ball. W Top10 znajdziecie też stałych bywalców – GTA V, Minecraft i FIFA 15.

Pełna lista, przygotowana przez firmę Chart-Track, prezentuje się następująco:
1. Dying Light
2. Call of Duty: Advanced Warfare
3. Dragon Ball: Xenoverse
4. The Order 1886
5. GTA V
6. FIFA 15
7. Far Cry 4
8. Evolve
9. Minecraft: Xbox Edition
10. Minecraft: PlayStation Edition

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty