Demo Final Fantasy XV było dystrybuowane w dość nietypowy sposób. Wersja demonstracyjna tej produkcji, opatrzona podtytułem Episode Duscae podzieliła graczy na dwa obozy. Dla jednych był to zwykły skok na kasę, inni uznali je za szansę na przedpremierowe zapoznanie się z grą. Jeśli ciekawi Was ta produkcja, ale nie macie ochoty kupować Final Fantasy Type-0 HD (do którego dołączone jest demo), to z pomocą śpieszy krótkie podsumowanie, opublikowane dziś w serwisie YouTube.

Krótki, niespełna trzyminutowy materiał prezentuje kilka fragmentów wyciągniętych z demo Final Fantasy XV. Zobaczycie tutaj zarówno nieco eksploracji, jak i kilka pojedynków. Zobaczycie także efektowne przywołanie Ramuha, który jest w stanie całkowicie zniszczyć naszych przeciwników. Trzeba przyznać jedno – gra wygląda świetnie!

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty