Zapowiedzenie przez firmę Blizzard możliwości kupna czasu gry za wirtualne złoto w World of Warcraft było sporym zaskoczeniem. Po porażce RMAH w Diablo 3 i bardzo surowych karach dla handlarzy złotem ciężko było się spodziewać takiej opcji. Możliwość kupienia tokenów z czasem gry za złoto pojawiła się jednak w grze już dziś. Niestety, póki co system nie został wprowadzony jeszcze w Europie i mogą skorzystać z niego gracze z USA, Australii oraz Nowej Zelandii.

Wirtualny token umożliwia dodanie do naszego konta World of Warcraft 30 dni i kosztuje on 20$. Gracze mogą zakupiony token wystawić w domu aukcyjnym, gdzie jego cena początkowa to 30 tyś. sztuk złota. Nie jest to zbyt wygórowana kwota, a więc przypuszczam, że możemy spodziewać się dość burzliwych licytacji, przynajmniej przez kilka pierwszych dni. Po jakimś czasie, cena tokenów będzie ustalana automatycznie i zostanie uzależniona od popytu.

Opublikowano też nagranie, które prezentuje kupno czasu gry za złoto w World of Warcraft. Wygląda na to, że taką opcję dostaną też gracze z nieaktywnym kontem.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty