Brak lokalnej kooperacji w pecetowej wersji Resident Evil Revelations 2 wywołał spore kontrowersje, a wielu graczy zdecydowało się walczyć o zwrot pieniędzy za grę. Jak się jednak okazuje, taka opcja w grze już się pojawiła. Jest jednak jeden malutki haczyk – tego trybu gry nie dodali developerzy. Co-op przy jednym komputerze pojawił się w grze dzięki odrobinie czasu i umiejętności jednego z fanów gry o pseudonimie FluffyQuack.

Modyfikacje możecie pobrać z tematu założonego w dziale z poradnikami dotyczącymi Resident Evil Revelations 2 na platformie Steam. W niewielkiej aplikacji znajdziecie trainer, menadżer modyfikacji oraz wymarzony dla wielu lokalny co-op. Całość podobno działa całkiem sprawnie, chociaż jest jeszcze kilka rzeczy do usprawnienia. Na obecny moment musicie posiadać dwa kontrolery, klawiatura niestety nie wchodzi w grę.

Lokalny tryb kooperacji działa póki co jedynie w trybie kampanii.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty