Ostatni zwiastun Mad Max, zawierający fragmenty gameplayu rozbudził nadzieje graczy. Produkcja Avalanche Studios prezentuje się bardzo okazale i ma szanse odnieść spory sukces. Pomyślcie sami – znane uniwersum i rozgrywka łącząca walkę wręcz z jazdą samochodem po otwartym, postapokaliptycznym świecie. Dziś otrzymaliśmy kolejne informacje na temat tej produkcji, tym razem skupiono się na aspekcie survivalowym w grze.

Jak odnosi studio Avalanche, w grze będziemy musieli zmagać się z głodem i pragnieniem. Potwierdzono też konieczność dbania o zapas benzyny w naszym pojeździe. Jeśli zaś chodzi o model jazdy w Mad Max, to mamy dostać coś na pograniczu symulacji i zręcznościówki. Twórcy twierdzą, że są bardzo zadowoleni z tego, jak samochody sprawują się w grze.

Mad Max zadebiutuje w tym roku. Gra trafi na PC, PS4 i Xboksa One.

 

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty