Wiedźmin 2 gameplay

Wczorajsza noc była ciężką dla fanów najnowszej części opowieści opartej na sadze Sapkowskiego. Posiadacze edycji kolekcjonerskiej mieli bowiem problem z odpowiednim zarejestrowaniem gry, co w efekcie prowadziło do tego, że nie byli w stanie jej uruchomić. Możecie Sobie wyobrazić falę krytyki, jaka spadła na CD Projekt. Ci, już dzisiaj rano wystosowali oficjalne oświadczenie w tej sprawie, którego treść możecie przeczytać poniżej.

Informujemy, że wszyscy posiadacze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 mogą już aktywować i zarejestrować grę. Wszystkie niedogodności związane z uruchomieniem gry zostały usunięte. Opóźnienie wniknęło z błędu w mechanizmie odpowiedzialnym za automatyczną aktywację gry. Ze względu na złożoność całego systemu (kilkanaście serwerów rozproszonych na całym świecie) naprawienie nawet drobnego błędu oraz ponowne przetestowanie poprawności działania procesu zajęło nam kilkanaście godzin. Zapewniamy, że sam błąd nie był związany z kodem gry, ani zabezpieczeniem SecuROM. Zdajemy sobie sprawę, że występuje jeszcze problem z aktywowaniem niektórych kodów DLC. Zapewniamy, że intensywnie pracujemy nad jego rozwiązaniem i będziemy na bieżąco informować o postępie prac.

Cały zespół CD Projekt RED i CD Projekt bardzo przeprasza wszystkich posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej, którzy nie mogli wcześniej aktywować gry. Dla wszystkich posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej, którzy mieli problem z aktywacją gry wyprodukujemy unikalny wiedźmiński upominek. Więcej szczegółów podamy już w najbliższym czasie.

Źródło: CD Projekt

O Autorze

Podobne Posty

6 komentarzy

 1. Hmmm

  Blad naprawiony? Dzis rano zakupilem Wiedzmina zabojcy krolow i takowy blad nadal wystepuje.

 2. mkarsnicki

  ja nawet z serwerem nie moge sie połączyć, i to przez caly dzień. no co jest panowie……………

 3. Ha

  wygląda na to, że sprawa już jest zamknięta. mi wczoraj ruszyło i ciupałem do 4.30:) Na stronie CD projektu przeczytałem, że żaden wydany numer seryjny nie ma w swoim zapisie liczby zero (0), więc jeżeli ktoś ma problem z aktywacją, nie sprawdzi sobie najpierw to i wpisze literę „O”. U mnie tak było, kląłem i narzekałem, a wszystko poszło o cyfrę która powinna być literą. Serwery działają więc próbujcie, wszystko powinno działać. Jeżeli CD projekt nie odpisuje wam na problem (pewnie mają ich miliony) piszcie do nas na nasz kontakt(małpa)@holgames.pl, może coś uradzimy

 4. xxlola

  czy ktos ma taki sam problem gra sie zainstalowala ale jak wyskakuje okienko gdzie trzeba wpisac klucz nic niemozna zrobic nic sie niewpisuje prosze o pomoc albo jakas rade

 5. admin

  Spróbuj wpisać bez pauz, z małych liter, kombinuj. Pamiętaj żeby nie pisać zero tylko literę „o”. Miałem podobny problem, ale brak reakcji po wpisaniu kodu wynikał z problemu serwerów. Sprawdź tez swoje łącze internetowe może gdzieś tutaj leży problem.