W tym roku mamy otrzymać kolejną, szóstą już odsłonę serii Forza Motorsport. Wygląda na to, że twórcy szykują sporo niespodzianek. Wczoraj w sieci pojawiła się informacja na temat rejestracji nazwy „ForzaTech” przez Microsoft. Szybko pojawiły się pierwsze domysły i spekulacje, a nieco później – komentarz przedstawiciela firmy.

ForzaTech ma być nowym, w pełni autorskim silnikiem stworzonym przez studio Turn10, developerów pracujących nad serią. Nie wiadomo jeszcze co dokładnie wprowadzi ForzaTech, ale nieoficjalnie mówi się między innymi o zmiennych warunkach pogodowych. Prawdopodobnie więcej dowiemy się na targach E3, gdzie powinniśmy otrzymać sporo informacji na temat Forza Motorsport 6. Póki co przypominamy opublikowany jakiś czas temu teaser.

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty