Niedawno poinformowano o przesunięciu premiery Uncharted 4 na przyszły rok. Szybko pojawiły się komentarze, że to idealny moment na jakieś ogłoszenie ze strony Microsoftu. Jak się okazało, na takie ogłoszenie nie trzeba było długo czekać. Dziś w sieci pojawił się krótki zwiastun, który zapowiada dwie duże premiery na Xboksa One – Halo V i Rise of the Tomb Raider.

Obie gry mają zadebiutować jeszcze w tym roku i są to gry z naprawdę wysokiej półki. Każda z tych produkcji zapowiadana jest też jako tytuł ekskluzywny Microsoftu (przynajmniej na ten moment), dlatego może być to spora karta przetargowa dla osób, które jeszcze nie wybrały swojej konsoli nowej generacji. Dziwi jednak nieco brak Quantum Break na poniższym nagraniu. Czyżby gra od studia Remedy również miała nie pojawić się w 2015 roku?

O Autorze

Zapalony gracz od kilkunastu lat (tak, zaczynałem w bardzo młodym wieku ;)). Ulubiony gatunek? To dla mnie bez znaczenia, jestem w stanie docenić każdą grę, jeśli faktycznie ma ona coś do zaoferowania, nie znoszę jednak odcinania kuponów od znanych marek - kolejne części Call of Duty nie są dla mnie. ;)

Podobne Posty